HP OFFICEJET PRO 9130 ALL-IN-ONE PRINTER
- Functions Print, copy, scan, fax
- Print speed black (ISO) Up to 25 ppm
- Print speed black (draft, A4) Up to 39 ppm
- Print speed color (draft, A4) Up to 39 ppm
- Print speed black (ISO, A4) Up to 25 ppm
- Print Speed Color (ISO) Up to 20 ppm
- Print speed duplex (A4) Up to 15 ipm
- 1-Year Limited Hardware Warranty
| Duplex Printing | Automatic |
| Monthly Duty Cycle | Up to 30,000 pages |
| Recommended Monthly Volume | Up to 2,000 pages |
| Display | 4.3" Intuitive Touchscreen Color Graphic Display (CGD) |
| Print Quality (Black) | 1200 × 1200 rendered dpi |
| Print Quality (Color) | Up to 4800 × 1200 optimized dpi |
| Processor Speed | 1.2 GHz |
| Print Language | HP PCL3 GUI |
| Printer Management | Embedded Web Server |
| Mobile Printing | HP App, Apple AirPrint™, Wi-Fi Direct, Mopria™, Chrome OS |
| Network Connectivity | Ethernet, Wireless 802.11a/b/g/n/ac |
| Wireless Capability | Dual-band Wi-Fi with self-heal solution |
| Connectivity Ports | Ethernet, USB 2.0 (Device), USB 2.0 (Host), Wi-Fi, 2 × RJ-11 Fax/Modem |
| Memory | 512 MB |
| Maximum Memory | 512 MB |
| Internal Storage | No Hard Disk |
| Paper Input Capacity | Up to 500 sheets (250 + 250) |
| Paper Output Capacity | Up to 100 sheets |
| Paper Trays | 2 Standard Trays |
| Envelope Feeder | No |
| Supported Media Sizes | A4, A5, A6, B5 (JIS), Photo sizes, Envelopes, 8.5 × 13 in |
| Custom Media Size | Tray 1: 76.2 × 127 mm to 215.9 × 355.6 mm |
| Supported Media Weight | 60–105 g/m² (plain), 220–280 g/m² (photo) |
| Scanner Type | Easy slide-off glass, Single-pass 2-sided ADF |
| ADF Capacity | 35 sheets |
| Scan Speed | Up to 18 ipm (B&W) / 18 ipm (Color) |
| Scan Resolution (Hardware) | Up to 1200 × 1200 dpi |
| Optical Scan Resolution | Up to 1200 dpi |
| Scan Formats | JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG |
| Digital Sending | Scan to Email, Network Folder, SharePoint, USB |
| Maximum Scan Size (ADF) | 215.9 × 355.6 mm |
| Maximum Scan Size (Flatbed) | 215.9 × 297 mm |
| Scan Technology | Contact Image Sensor (CIS) |
| Copy Speed (Color) | Up to 22 cpm |
| Copy Resolution | Up to 600 dpi |
| Copy Zoom Range | 25% – 400% |
| Maximum Copies | Up to 99 copies |
| Fax Speed | 4 sec/page |
| Fax Memory | Up to 100 pages |
| Fax Resolution (Color) | 200 × 200 dpi |
| Fax Resolution (Black Best) | 300 × 300 dpi |
| Auto Fax Reduction | Yes |
| Power Supply | Internal Universal Power Supply |
| Input Voltage | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Power Consumption | 5.58W Ready, 1.22W Sleep, 0.14W Off |
| Eco Labels | IT ECO Declaration, EPEAT® Registered |
| Energy Star Certified | No |
| Operating Humidity | 20–80% RH |
| Recommended Humidity | 25–75% RH |
| Operating Temperature | 5–40°C |
| Recommended Temperature | 15–32°C |
| Storage Temperature | –40 to 60°C |
| Replacement Ink Cartridges | HP 938 / HP 938e EvoMore Series |
| Black Cartridge Yield | ~1,250 pages (938) / ~2,500 pages (938e) |
| Color Cartridge Yield | ~800 pages (938) / ~1,650 pages (938e) |
| Control Panel | 4.3" Touchscreen CGD |
| Operating Systems | Windows 10/11, Windows Server, macOS 11–14, Linux, Chrome OS |
| Software Included | HP Printer Software |
| Dimensions (W × D × H) | 437 × 396.3 × 318.3 mm |
| Weight | 11.84 kg |
| Warranty | 1-Year Limited Hardware Warranty |

RM23999
Asus ROG Strix SCAR 16 G635L-XRW165W Gaming Laptop CU9-275HX RTX5090 24GB
Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button. Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button

RM19999
Predator Helios 18 Ai PH18-73-99SQ Intel Core Ultra 9 275HX
Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button. Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button

RM18999
LENOVO LEGION PRO 7 16IAX10H 83F5004VMJ GAMING LAPTOP
Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button. Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button

RM17999
LENOVO LEGION PRO 7 16IAX10H 83F5004PMJ GAMING LAPTOP
Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button. Product Details goes here with the simple product description and more information can be seen by clicking the see more button

